ZigZag
UYKU EĞİTİMİ PAKETLERİ
ZigZag

BEE-MINI

Yaş Aralığı: 0- 4,5 ay

Bebekleri henüz dünyaya gelmeden ya da doğduğu günden itibaren, ileriye dönük doğru uyku rutinlerinin oluşturulması için danışmanlık almak isteyen yeni anne-baba olmuş ya da anne-baba adayı aileler için.
Eğitim/Takip Süresi : 5 gün

– Doldurmanızı isteyeceğimiz, Bee-Günlük’ü inceliyoruz ve yenidoğan/doğacak bebeğinizle ilgili yapılabilecekleri detaylı olarak anlatan bir bilgilendirme dosyasını size iletiyoruz. Bilgilendirme Dosyası’nda Neler Var?


Devamı

* Yenidoğan Bebek uyanıklık ve uyku süreleri ile ilgili bilgiler
* Uyku işaretlerinin ve uyku ritminin oluşturulması ile ilgili öneriler
* Bebeğinizi rahat ettirmeniz için öneriler
* Beslenme düzeni önerileri (Not: Her zaman doktorunuzun verdiği bilgileri öncelikli dikkate almanızı tavsiye ederek)
* İdeal bebek odası önerileri : Oda sıcaklığı, odanın ışık durumu vs.
– Gönderilen günlükleri inceledikten sonra detaylı bir telefon görüşmesi yaparak önerilerin üzerinden geçiyoruz; varsa açıklığa kavuşması gereken noktaları netleştiriyoruz.
– 5 gün boyunca, her gün bir telefon görüşmesi yaparak günlük olarak yönlendiriyoruz.

BEE-HAPPY

Yaş Aralığı : 4,5ay – 2,5 yaş

Kendi kendine uyumayı bilmeyen, sallanarak, emzirilerek vs. uyuyan ve gece çok sık kalkarak, kendi kendine uykuya devam edemeyen 4,5ay-2,5 yaş aralığında bebek ve çocuklar için.
Eğitim/Takip Süresi: 14 gün

– Doldurmanızı isteyeceğimiz bilgi formuna (Bee-Form) ilaveten; bebeğinizin günlük uyku, yeme düzenini inceleyebilmemiz için göndereceğimiz günlüğü (Bee-Günlük) 2 gün boyunca doldurup bize iletmenizi rica ediyoruz.


Devamı

– Gelen bilgileri inceleyerek, öncelikli olarak bebeğinizin yaşı ve günlük genel alışkanlıkları ile ihtiyaçlar dikkate alınarak, bebeğe özel hazırlanacak olan Uyku Eğitimi Planı’nı size iletiyoruz.
– Planı incelemenizi takiben bir telefon görüşmesi yaparak, üzerinden geçiyoruz ve aklınıza takılan, açıklığa kavuşması gereken nokta varsa netleştiriyoruz.
– Sizin ve çocuğunuzun hazır olduğu, herhangi bir rahatsızlığın olmadığı günden itibaren iki haftalık eğitim sürecine başlıyoruz.bir
– 2 haftalık süre boyunca, ilk hafta mesajla ve her gün bir telefon görüşmesiyle; ikinci hafta her gün bir telefon görüşmesi yaparak ilerliyoruz. Günlük olarak gidişatı değerlendiriyor, size notlarımızı iletiyor, sizin yorumlarınızı ve sorularınızı da alarak, bir sonraki gün/aşama için gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

.

BEE-LIVE

Özellikle ilk 2 gün, yepyeni bir düzen başladığı için, saat aralıkları dikkate alınarak bir bebeğe özel uyku planı hazırlasak da, bebeğinizin uyku saatlerinin ayarlanması konusunda haklı olarak tereddüte düşebiliyor ve danışmanın, telefonun öbür ucunda olmasını arzu edebiliyorsunuz. Bee-Happy Pakedi’ne İlk 2 gün whats app ile anlık takip+günde 15 dakikalık 2 telefon görüşmesini ilave etmek isterseniz, Bee Live tam size göre.

BEE-FIX

Yaş Aralığı: 6 ay – 4 yaş

Daha önce uyku eğitimi alarak kesintisiz uykuya kavuşmuş, ancak herhangi bir sebeple uyku düzeninde bozulmalar olmuş bebekler ve çocuklar için
Takip Süresi: 1 gün ya da 4 gün (Bebeğin yaşadığı uyku problemine göre iki alternatifli)

– Varsa, uyku düzeninin bozulmasına ihtimal sebepleri, günlük hayattaki olası değişiklikleri (tatil, taşınma vb); ve/veya bebeğinizin, çocuğunuzun yaşadığı olası değişiklikleri ailenin not etmesini rica ediyoruz ve günlük olarak mesaj ve telefonla yönlendirme yapıyoruz.


Devamı

– Gönderilen günlükleri inceleyerek, ilgili not ve önerilerimizi size iletiyoruz, akabinde detaylı bir telefon görüşmesi yaparak, birlikte önerilerin üzerinden geçiyoruz.
– 4 gün boyunca da önerileri hayata geçirerek sizinle birlikte birebir takip ediyoruz.

BEE-KID

Yaş Aralığı: 2,5-4,5 Yaş

Daha önceden uyku eğitimi almış ya da almamış, uyku konusunda sorun yaşamaya başlamış çocuklar için.
Takip Süresi: 5 gün ya da 14 gün (Yaşanan uyku probleminine göre)

– Doldurmanızı isteyeceğimiz bilgi formuna (Bee-Form) ilaveten; bebeğinizin günlük uyku, yeme düzenini inceleyebilmemiz için göndereceğimiz günlüğü (Bee-Günlük) 2 gün boyunca doldurup bize iletmenizi rica ediyoruz.
– Gelen bilgileri inceleyerek, öncelikli olarak bebeğinizin yaşı ve günlük genel alışkanlıkları ile ihtiyaçlar dikkate alınarak, bebeğe özel hazırlanacak olan Uyku Eğitimi Planı’nı size iletiyoruz.


Devamı

– Planı incelemenizi takiben yapacağımız telefon görüşmesinde üzerinden geçiyoruz ve aklınıza takılan, açıklığa kavuşması gereken nokta varsa netleştiriyoruz.
– Sizin ve çocuğunuzun hazır olduğu, herhangi bir rahatsızlığın olmadığı günden itibaren eğitime başlıyoruz.
– 4 gün içinde, size ileteceğimiz saatler içinde telefonla görüşüyoruz. Her gün bize ileteceğiniz günlükleri planla birlikte değerlendirerek, size notlarımızı iletiyor, sizin yorumlarınızı ve değerlendirmenizi de alarak, bir sonraki gün/aşama için gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

Paketlerimizin ücretleri ile ilgili bilgi almak için : İletişim