ZigZag
STRIDE RITE AYAKKABILARI
ZigZag

İlk tavsiye, Stride Rite’in ilk adım ayakkabıları. Stride Rite, sadece çocuk ayakkabısı üreten bir firma. Özellikle ilk adım ayakkabısı tercihinde, her zaman ilk sıralarda. Firmanın kuruluşundan bugüne kadarki aşamalar websitesinde İngilizce olsa da, fotoğraflara bakarak nereden nereye geldiklerini görürsünüz. İlk yıllardaki ayakkabıların şıklığı ve kalitesi de fotoğraflarda bile çok hoş… striderite.com

StrideRite

Ben de oğluma, ilk adım ayakkabısını Stride Rite’dan tercih ettim ve kendisi 16,5 aylıkken yürümeye düşe kalka başlayan bir çocuk olarak, bu ayakkabılara bayıldı:)
Daha öncesinde genelde çıplak ayak ve çorapla dolaştığı için, ayakkabı giymek onun için ayrı bir zevk oldu:) Dışarıda elimizden tutup bu ayakkabılarla birkaç adım atıp sonrasında kendisini alkışlaması da benim anne olarak en mutlu anlarımdan.

Bu arada not olarak ileteyim; çocukların gelişimi birbirinden farklı ve özellikle yürüme konusunda 12 ay ile 18 ay aralığında değişkenlik gösteriyorlar. Gelişiminde doktorunuzun herhangi bir uyarısı yoksa, yürüme zamanında acele etmenize gerek yok. Hatta yürümeye başladıklarında ayrı bir enerjiye ihtiyaç var malum, birazcık gecikebilirler bile:)))

Çocukların, ilerideki omurilik sağlığı için çok kritik olan ilk adım ayakkabılarında malzeme kalitesi son derece önemli. Stride Rite’in en önemli özelliği, uzun yıllardır biriktirdiği tecrübeyi yeni teknoloji ile birleştirmesi. Ayrıca, kullanılan her malzemenin de birçok testten geçtikten sonra kullanılması.

facebook.com/strideritetürkiye adresinden firmanın Türkiye hesabını takip edebilirsiniz.

Bunlar da Can’ın ilk adımlarını attığı ve çok sevdiği Stride Rite ayakkabıları…

Hayatları da ilk adımları gibi hep mutlu ve sağlıklı olsun:)