ZigZag
BEE-BEBEK ODASI
ZigZag

Minik bir mucizenin içimizde olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren; ilk isteğimiz sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmektir. Bir yandan da hayaller kurmaya başlarız, binbir düşünce aklımızda dolanır durur. İsmi ne olsun, acaba kime benzeyecek, odası nasıl olsa… Mis gibi kokan o bebek odasını hazırlamak, minicik giysileri yıkayıp ütülemek, yerleştirmek ise hayatımızın en güzel anılarındır kanımca. Bebek odası önemli ve tavsiye edilir olsa da, evimiz müsait değilse imkanlarımız ve tercihlerimiz doğrultusunda onun için (hatta bazen onlar için, birden çok bebeği olan anneleri atlamayalım:) elimizden gelenin en iyisini yaparız biz… Yeter ki onlar rahat etsin, mutlu olsun, misler gibi uyusun.

Bu bölümde ağırlıkli olarak bebek odaları paylaşılacak olsa da ve o kadar özenle hazırladığımız odaları burada paylaşma amacıyla sitede yer alsa da, bebeğinin yattığı mekanı paylaşmak isteyenlere de kapımız açık:)
Eğer siz de bizimle bebeğinizin odasını paylaşmak isterseniz, info@beeanne.com adresine e-mail atarak isteğinizi iletebilirsiniz. Minik balarılarının mışıl mışıl uyudukları minik evlerini görmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

LARA'NIN ODASI - 6 AYLIK

4,5 aylıkken uyku eğitimi verdiğimiz minik tatlı balarısı Lara, uykularını bu güzel odada mışıl mışıl uyuyor. Anne ve babası ona bu güzel odayı hazırlarken neler yaşamışlar, kimlerden destek almışlar, öğrenmek isterseniz; buyrun Lara'nın Odası'na. Sorularımızı...Devamı